ZIEMIA KŁODZKA – WROCŁAW – ADERSPACH – CZECHY

Dzień I:
Wyjazd we wczesnych godzinach porannych Przejazd do CZESKIEGO SKALNEGO MIASTA SKAŁY ADRSZPARSKIE  – ciekawe formy skalne w piaskowcach. Powrót do ośrodka, obiadokolacja,. Nocleg.

Dzień II:
Śniadanie. .Przejazd w stronę Karłowa. Spotkanie z przewodnikiem, wyjazd do Karłowa – przejazd Drogą Stu Zakrętów, wejście na Szczeliniec Wielki. Trasa zwiedzania prowadzi między piaskowcowymi formami skalnymi (posiadającymi własne nazwy utworzone od ich charakterystycznych kształtów) i głębokimi szczelinami dochodzącymi do 17 m. Obejrzenie Kaplicy Czaszek w Czermnej –  wnętrze której wystrój stanowią warstwowo ułożone czaszki i piszczele ok. 3 tyś. ludzi-ofiar wojen i epidemii. Przejazd do pensjonatu w okolicach Kudowy, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

Dzień III:
Przejazd do Wrocławia. Zwiedzanie miasta: Rynek, Ratusz, Ostrów Tumski lub Zoo (35 zł/os),obiad. Wyjazd w drogę powrotną .

ZAKWATEROWANIE
Pensjonat

WYŻYWIENIE
2 śniadanie, 2 obiadokolacja, obiad. Pierwszym posiłkiem jest obiadokolacja w dniu przyjazdu do obiektu noclegowego, ostatnim obiad  w dniu wyjazdu.

TRANSPORT
Autokar wyposażony w barek, toaletę, DVD,  klimatyzację.

Cena: 500 zł/os przy 40 osobach płacącychPLNCena zawiara: przejazd autokarem, 2 noclegi i wyżywienie wg programu ,opiekę pilota, ubezpieczenie KL (10.000 €), NNW (7000 zł) w T.U. ERV, podatek VAT, bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, obsługę przewodnicką ,bezpłatny udział w wycieczce dla jednego opiekuna n a 10-15 uczniów, słodkie nagrody do konkursów i gier, zdjęcia w formie elektronicznej