Ziemia Kłodzka-Wrocław 16-19.08.2018

DZIEŃ I: Wyjazd w godzinach wczesno-porannych. Przejazd do Wrocławia. Zwiedzanie miasta: rynek, Ratusz,Ostrów Tumski. Wizyta w ZOO, w tym w Afrykarium.

Istnieje możliwość zwiedzenia Panoramy Racławickiej po wcześniejszej rezerwacji. Nocleg i obiadokolacja we Wrocławiu.

DZIEŃ II: Po śniadaniu przejazd na spływ pontonowy Przełomem Bardzkim, którego trasa uważana jest za jedno z piękniejszych miejsc w naszym kraju.

Ponadto jest to fascynująca przygoda , zachowująca najwyższe standardy bezpieczeństwa. Przejazd do Kłodzka i zwiedzanie miasta.

Nocleg i obiadokolacja w pensjonacie w Zieleńcu.

DZIEŃ III: Śniadanie a następnie wycieczka autokarowo-piesza na trasie Błędne Skały zw. Drogą Stu Zakrętów oraz wejście na Szczeliniec Wielki.

Po południu przejazd do Wambierzyc zw. Polską Jerozolimą i zwiedzanie znajdującej się na wzgórzu Bazyliki.

Przejazd na nocleg w Zieleńcu i obiadokolacja.

DZIEŃ IV: Po śniadaniu przejazd do niezwykle urokliwego zamku w Mosznej, który swą bajkową architekturą przyciąga rzesze turystów.

Obiad, czas wolny i wyjazd w drogę powrotną.

ZAKWATEROWANIE: I nocleg Hotel we Wrocławiu, II noclegi Pensjonat w Zieleńcu

TRANSPORT: Autokar wyposażony w barek, toaletę,  DVD,  klimatyzację.

 

Cena: 620 zł/os przy 40 osobach płacącychPLNCena zawiara: przejazd autokarem, nocleg i wyżywienie wg. programu, ubezpieczenie, opiekę pilota, taksę klimatyczną i podatek VAT.

Cena nie zawiera: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów: Panorama Racławicka 30 zł/os, zamek w Mosznej 12 zł/os, spływ pontonowy 40 zł/os, Błędne Skały 9 zł/os, Szczeliniec 9 zł/os.