WĘGRY 4 DNI (8 WOLNYCH MIEJSC !!!)

DZIEŃ 1: (20.06)
Wyjazd o godzinie 5:00. Przejazd na Węgry. Dojazd do miejscowości Miszkolc – Tapolca o godzinie 13:00. Tapolca – miejscowość uzdrowiskowa z licznymi gorącymi źródłami balneologicznymi, położona w dolinie,  u stóp Gór Bukowych. Leczy się tutaj choroby reumatyczne, oddechowe, nerwicowe. Kąpielisko termalne w jaskini oraz plaża miejska z odkrytymi basenami i zjeżdżalniami jest atrakcją dla turystów.- od godz. 13:00 do 17:00 – kąpiel w grotach pochodzenia wulkanicznego  z wodami termalnymi (obowiązują stroje kąpielowe). Przejazd do hotelu*** w Eger. Zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.

DZIEŃ 2: (21.06)
Śniadanie. Wypoczynek na egerskich basenach termalnych. Po obiadokolacji degustacja wina w Dolinie Pięknej Dziewczyny. Nocleg.

DZIEŃ 3: (22.06)
Śniadanie. Wypoczynek na egerskich basenach termalnych. Po południu zwiedzanie Egeru, który jest bajecznym barokowym miasteczkiem, posiadającym ponad sto zabytków. Znajduje się tu zamek historyczny z XII wieku oraz druga co do wielkości Bazylika na Węgrzech. Wąskie kręte uliczki z widokiem na Minaret oraz odnowione barokowe kamieniczki zachęcają do spaceru. Obiadokolacja. Nocleg.

DZIEŃ 4: (23.06)
Śniadanie. Następnie Jaskinia Baradla w Aggtelek lub dalsze kąpiele w basenach termalnych. Jaskinia Baradla to największa, najdłuższa- rozległy podziemny kompleks korytarzy o łącznej długości około 25 km i zarazem jedna z najpiękniejszych podziemnych grot jakie spotkać można na Węgrzech. Przejazd do domu w godzinach popołudniowych.

TERMIN: 20-23.06.2019
CENA :
900 zł/os. przy 40 os. płacących

Cena obejmuje: przejazd autokarem(klimatyzacja, wc, DVD, barek: kawa i herbata), podatek VAT, ubezpieczenie NNW i KL, wyżywienie wg programu: 3 śniadania, 3 obiadokolacje; 3 noclegi w hotelu*** w Eger, opieka pilota i przewodnika
Cena nie obejmuje: Turystyczny Fundusz Gwarancyjny – 10 zł/os., bilet wstępu na baseny termalne w Tapolcach i Eger (3 dni-9000 ft), wieczorek z degustacja wina – 12,50 €/os., Jaskinia Bardla lub dodatkowa kąpiel w basenach termalnych (+3000 ft).