3 DNI W EGER

DZIEŃ 1:
Wyjazd we wczesnych godz. porannych. Przejazd na Węgry. Dojazd do miejscowości Miszkolc – Tapolce. Tapolce – miejscowość uzdrowiskowa z licznymi gorącymi źródłami balneologicznymi, położona w dolinie,  u stóp Gór Bukowych. Leczy się tutaj choroby reumatyczne, oddechowe, nerwicowe. Kąpielisko termalne  w jaskini oraz plaża miejska z odkrytymi basenami i zjeżdżalniami jest atrakcją dla turystów.- od godz. 12.00 do 17.00 – kąpiel w grotach pochodzenia wulkanicznego  z wodami termalnymi (obowiązują stroje kąpielowe). Przejazd do Egeru. Zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.

DZIEŃ 2:
Śniadanie . Wypoczynek na egerskich basenach termalnych. Obiad. Po południu zwiedzanie Egeru, który jest bajecznym barokowym miasteczkiem, posiadającym ponad sto zabytków. Znajduje się tu zamek historyczny z XII wieku oraz druga co do wielkości Bazylika na Węgrzech. Wąskie kręte uliczki
z widokiem na Minaret oraz odnowione barokowe kamieniczki zachęcają do spaceru. Następnie degustacja wina w Dolinie Pięknej Pani. Nocleg.

DZIEŃ 3:
Śniadanie. Kąpiele w basenach termalnych i wyjazd w drogę powrotną.

CENA : 480 zł/os. przy 40 os. płacących

Cena obejmuje: przejazd autokarem, podatek VAT, ubezpieczenie NNW i KL, wyżywienie (śniadania, degustacja win, obiadokolacja).
Cena nie obejmuje: 10 zł/os. za Turystyczny Fundusz Gwarancyjny oraz bilet wstępu na baseny termalne w Tapolcach i Eger.