Tatry Słowackie – Vrbov – Jaskinia Demianowska

I DZIEŃ
Wyjazd o godzinie 13:00 z Krasnika.  Przejazd do pensjonatu, zakwaterowanie, obiadokolacja połączona z  wieczorkiem integracyjnym z muzyką.

 II DZIEŃ
Śniadanie w formie bufetu. . Przejazd do Starego Smokowca. Wyjazd kolejką górską na Hrebeniok. Spacer do Wodospadów Zimnej Wody. Przejazd do kąpieli-ska z wodami termalnymi w miejscowości VRBOV. Kąpiel w wodach termalnych . Na te-renie kąpieliska znajduje się 7 basenów z wodą o temperaturze od 26°C do 38°C. Woda w base-nach ma liczne właściwości lecznicze i uważana jest za jedną z najlepszych pod tym względem w Środkowej Europie. Przynosi dobroczynne skutki na 12 rodzajów dolegliwości i to zarówno pod-czas kąpieli jak też picia. Również w toboganie, mającym 61 metrów długości, stosowana jest woda lecznicza. Termalna woda w basenach leczy m.in. choroby układu ruchu, reumatyzm, choroby układu nerwowego i krążenia. Powrót do pensjonatu, obiadokolacja, nocleg.

 III DZIEŃ
Śniadanie. Przejazd do Demianowskiej Jaskini Wolności. Jest to narodowy słowacki zabytek leżący po północnej części Tatr Niskich. Jaskinia ta przyciąga wzrok zwiedzających bogatą ornamentyką w różnych barwach i czarującymi jeziorkami. Jest najczęściej odwiedzaną udostępnioną jaskinią na Słowacji. Wyjazd w drogę powrotną.

 

Cena: 420 złPLN

Wyjazd: 15.09.2017

Powrot: 17.09.2017

Osob: 40

Cena zawiara: Transport autobusem 2 noclegi wyżywienie: 2 śniadania, 2 obiadokolacje, ubezpieczenie KL i NNW w T.U. ERV taksę klimatyczną podatek VAT

Cena nie zawiera: biletów wstępów do zwiedzanych obiektów: baseny termalne 12 euro, wyjazd kolejką na Hrebeniok, 10 euro, Jaskinia Demianowska 8 euro. Razem 30 euro.