RAJSKIE WAKACJE NA PÓŁWYSPIE GARGANO 19.07-30.07.2019

Półwysep Gargano to perła włoskiego południa, to jak gdyby ,,ostroga wielkiego włoskiego buta”. Tworzy go ogromny masyw wapienny który unosi się wysoko nad morzem. Wapienne skały wybrzeża kryją kilkadziesiąt grot, dostępnych tylko od strony morza. Spotkanie lazurowej wody i śnieżnobiałych skał wyrzeźbionych przez naturę stworzyło niezwykłe miejsca. Każda grota jest inna, niepowtarzalna w swej urodzie. Same ich nazwy brzmią tajemniczo np. Grotta delle Sirene (Grota Syren), Grotta dei Sogni (Grota Marzeń)

ZAKWATEROWANIE :
Ośrodek Julia w Peschici
. Zakwaterowanie w apartamentach mono – bilo – trilo (2-4-6 osobowych). W każdym apartamencie znajduje się łazienka, telewizor oraz aneks kuchenny wyposażony w naczynia, lodówkę oraz kuchenkę elektryczną. Na terenie ośrodka znajduje się  baza rekreacyjna: baseny, zjeżdżalnie, boisko, sala taneczna a także lodziarnie, warzywniak, kawiarnia i sprzęt sportowy.

WYŻYWIENIE :
Możliwość wykupienia wyżywienia w postaci kuchni polskiej w cenie 350zł/os
Dwa posiłki dziennie: śniadania i obiadokolacje.

WYCIECZKI FAKULTATYWNE :
Istnieje możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych (płatnych na miejscu):
*rejs statkiem turystycznym ze zwiedzaniem przepięknych grot (koszt ok. 30 €/os.);
*wycieczka do miasta Vieste ok. 6 €
* wycieczka San Giovanni Rotondo i Monte Sant’Angelo ok. 20 €/ przy 40 osobach płacących
*wycieczka na wyspę Tremiti ok. 30 €/ przy 40 osobach płacących

TERMIN: 19.07-30.07.2019

CENA: 1650 zł/os. + 350 zł (opcjonalnie wyżywienie)

Cena zawiera:Transport autokarem (kawa, herbata na postojach gratis); 9 noclegów w apartamentach; 9 śniadań, 9 obiadów i 9 kolacji, zużycie enrgii elektrycznej, ubezpieczenie KL i NNW w T.U. ERV; opiekę pilota; taksę klimatyczną; parasole i leżaki na plaży. Możliwość noclegu tranzytowego ze śniadaniem i obiadokolacją 30 euro.

 

D

 

Cena zawiara: Transport autokarem (kawa, herbata na postojach gratis); 9 noclegów w apartamentach; ubezpieczenie KL i NNW w T.U. ERV; opiekę pilota; taksę klimatyczną; parasole i leżaki na plaży.

Cena nie zawiera: SKORZYSTANIE Z POŚCIELI – 10 euro. Sugerujemy zabranie poszewki na poduszkę i dwa prześcieradła by uniknąć kosztów.