PIENINY – SŁOWACJA (4-6.10.2019)

RAMOWY PLAN
DZIEŃ 1:
Wyjazd o godzinie w godzinach porannych. Przejazd w Pieniny na przełom Dunajca, spływ na pontonach, tzw. rafting – turystyczna odmiana flisu (spływu) rzecznego. Spływ Dunajcem trwa w zależności od pogody od 2 do 3 godzin. Kamizelki ratunkowe, kaski, opieka sternika i niezatapialne, wielokomorowe pontony, gwarantują całkowite bezpieczeństwo. Podczas raftingu gwarantujemy świetną zabawę i niezapomniane wrażenia. Alternatywne wyjście na Trzy Korony. Następnie przejazd na nocleg, zakwaterowanie, obiadokolacja i wieczorek muzyczny.
DZIEŃ 2:
Śniadanie. Całodziennie Słowacki Raj – przepiękna kraina leżąca w środkowo-wschodniej Słowacji. Zajmuje obszar 198 km kwadratowych. Spacer wąwozem Sucha Bela – klamry, drabinki, wodospady-Klasztorzysko-Przełom Hornadu. Następnie powrót na nocleg, uroczysta obiadokolacja z wieczorkiem tanecznym.

DZIEŃ 3:
Śniadanie. Przejazd do Bachledowej Doliny, gdzie znajduje się poprowadzony spiralnie szlak w koronach drzew o długości 1 234 metrów. Maksymalna wysokość szlaku wynosi 24 metry i kończy się okrągłą wieżą widokową o wysokości 32 metrów. Z wieży rozciąga się imponujący widok min: na panoramę Tatr Bielskich czy Pienin z Trzema Koronami oraz zamkiem w Niedzicy. Następnie zwiedzanie Jaskini Bielańskiej, która jest jedną z najczęściej odwiedzanych jaskiń na Słowacji. Występuje tu wiele atrakcji przyrodniczych oraz ciekawe formy skalne. Wyjazd w drogę powrotną.

TERMIN: 4-6.10.2019
CENA: 480 zł/os.


CENA OBEJMUJE:
Transport autokarem (barek: kawa, herbata gratis, klimatyzacja, DVD, wc), 2 noclegi, wyżywienie wg programu, ubezpieczenie KL i NNW, taksa klimatyczna, opieka pilota, podatek VAT.
CENA NIE OBEJMUJE:
Bilety wstępów do zwiedzanych obiektów: około 20 €/os. Dla chętnych spływ na pontonach: 70 zł/os.

 

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA