PIENINY – SŁOWACJA 17-19.05.2019

DZIEŃ 1:
Wyjazd o godzinie w godzinach porannych. Przejazd w Pieniny na przełom Dunajca, spływ pontonami. Spływ Dunajcem trwa w zależności od pogody,
od 2 do 3 godzin. Dunajec jest rzeką o słabym nurcie, świetnie nadający się do spokojnych spływów rodzinnych. Kamizelki ratunkowe, kaski, opieka sternika
i niezatapialne, wielokomorowe pontony gwarantują całkowite bezpieczeństwo. Podczas spływu (raftingu) gwarantujemy świetną zabawę i niezapomniane wrażenia.
Następnie przejazd na nocleg do Pensjonatu w miejscowości Zdziar na Słowacji, zakwaterowanie, obiadokolacja i wieczorek muzyczny.

DZIEŃ 2:
Śniadanie. Całodziennie Słowacki Raj – przepiękna kraina leżąca w środkowo-wschodniej Słowacji. Zajmuje obszar 198 km kwadratowych. Spacer wąwozem Sucha Bela (klamry, drabinki, wodospady) – Klasztorzysko – Przełom Hornadu.
Następnie przejazd na nocleg do Zdziar, uroczysta obiadokolacja z wieczorkiem tanecznym.

DZIEŃ 3:
Śniadanie. Przejazd do Bachledowej Doliny, gdzie znajduje się poprowadzony spiralnie szlak w koronach drzew o długości 1 234 metrów.
Maksymalna wysokość szlaku wynosi 24 metry i kończy się okrągłą wieżą widokową o wysokości 32 metrów.
Z wieży rozciąga się imponujący widok min: na panoramę Tatr Bielskich czy Pienin z Trzema Koronami oraz zamkiem w Niedzicy.
Wyjazd w drogę powrotną.

*Możliwość zorganizowania obiadu za dodatkowa opłatą w cenie 25 zł.

CENA: 440 zł/os. przy 40 os. płacących
TERMIN: 17-19.05.2019

CENA OBEJMUJE:
Transport autokarem (barek: kawa, herbata gratis, klimatyzacja, DVD, wc), 2 noclegi, wyżywienie wg programu, ubezpieczenie KL i NNW, taksa klimatyczna, opieka pilota, podatek VAT.

CENA NIE OBEJMUJE:
Bilety wstępów do zwiedzanych obiektów: około 30 €.