NIEZAPOMNIANE ZAKOPANE

Dzień I
  Wyjazd w godzinach porannych.  Przejazd do Zakopanego, .  Zakopane – W programie zwiedzania: Wielka Krokiew, Dolina Strążyska z wodospadem Siklawica, Sarnia Skała, Dolina Białego Potoku. (ok. 6 godz.)  Zakwaterowanie w obiekcie noclegowym, obiadokolacja, nocleg.

Dzień II
 Śniadanie. Wyjazd na pieszą wycieczkę Hala Gąsiennicową do schroniska Murowaniec z licencjonowanym przewodnikiem tatrzańskim , który pokarze nam wiele przyrodniczych ciekawostek i opowie interesujące historie górskie. Lub wycieczka do Morskiego Oka. Powrót do pensjonatu obiadokolacja, nocleg. Możliwość zorganizowania dyskoteki.

Dzień III.
Śniadanie. Piesza wycieczka na Gubałówkę z której rozpościera się przepiękny widok na Tatry. Po zejściu z Gubałówki odwiedzimy zabytkowy cmentarz na Pęksowym Brzyzku. Spacer po słynnym deptaku – Krupówki. Wizyta w muzeum Tatrzańskim . Obiad wyjazd w drogę powrotną.

ZAKWATEROWANIE
Pensjonat

WYŻYWIENIE
2 śniadanie, 2 obiadokolacja, obiad.Pierwszym posiłkiem jest obiadokolacja w dniu przyjazdu do obiektu noclegowego, ostatnim obiad  w dniu wyjazdu

TRANSPORT
Autokar wyposażony w barek, toaletę, DVD,  klimatyzację.

 

 

Cena: 375 zł/os- 40 osób płacącychPLNCena zawiara: przejazd autokarem wyposażonym w barek, toaletę, DVD, klimatyzację, 2 nocleg, wyżywienie: 2 śniadanie, 2 obiadokolacja, 1 obiad, opiekę pilota, obsługę przewodnicką , ubezpieczenie KL (10.000 €), NNW (7000 zł) w T.U. ERV,podatek VAT,bilety wstępów do zwiedzanych obiektów (bilety wstępu do Parków Narodowych),bezpłatny udział w wycieczce dla jednego opiekuna na 10-15 uczniów.słodkie nagrody do konkursów i gier,zdjęcia w formie elektronicznej