KRAKÓW – WIELICZKA – OJCÓW (30-31.05.2019) WOLNY TERMIN!!!

DZIEŃ 1:
Wyjazd ok. 6.00 rano. Zwiedzanie KRAKOWA z przewodnikiem: Wzgórze Wawelskie, Katedra na Wawelu z dzwonem Zygmunta oraz krypty królewskie, Smok Wawelski, Droga Królewska, pałac biskupi z oknem papieskim, Rynek z Sukiennicami i kościołem Mariackim, Brama Floriańska, Barbakan. Zakwaterowanie w obiekcie noclegowym (Hotel**), obiadokolacja, nocleg.

DZIEŃ 2:
Śniadanie. Przejazd do WIELICZKI. O godzinie 7:50 zwiedzanie Kopalni Soli, która jest jedynym na świecie czynnym bez przerwy od średniowiecza do chwili obecnej obiektem górni-czym. Jej oryginalne wyrobiska – chodniki, pochylnie, komory eksploatacyjne, jeziora, szyby – o łącznej długości około 300 km usytuowano na 9 poziomach, sięgających do głębokości ponad 300 metrów. Przejazd do Ojcowa i zwiedzanie: Jaskinia Ciemna, Maczuga, Zamek Pieskowa Skała (dziedziniec). Obiad i wyjazd w drogę powrotną.

CENA:  335 zł/os przy min. 40 os. płacących.
TERMIN: 30-31.05.2019

CENA ZAWIERA: Przejazd autokarem (klimatyzacja, barek, DVD wc); zakwaterowanie w Hotelu**; 1 śniadanie, 1 obiadokolacja;
1 obiad, opiekę pilota; obsługę przewodnicką w Krakowie i w Wieliczce; ubezpieczenie NNW i KL; podatek VAT; bilety wstępów do zwiedzanych obiektów (Wawel, Kościół Mariacki, Wieliczka).

* Możliwość poszerzenia programu, z wcześniejszą rezerwacją, o wizytę w krakowskim Ogrodzie Doświadczeń – nauka fizyki poprzez doświadczenia –
koszt 10 zł/os.

*Kolejność zwiedzania może ulec zmianie, jest to uzależnione od wolnych terminów zwiedzania.