KRAKÓW WIELICZKA

 

Dzień I: Wyjazd w godzinach porannych . Przejazd do WIELICZKI. Zwiedzanie Kopalni Soli, która  jest jedynym na świecie czynnym bez przerwy od średniowiecza do chwili obecnej obiektem górniczym. Jej oryginalne wyrobiska – chodniki, pochylnie, komory eksploatacyjne, jeziora, szyby – o łącznej długości około 300 km usytuowano na 9 poziomach, sięgających do głębokości ponad 300 metrów.  Zakwaterowanie w obiekcie noclegowym, obiadokolacja, nocleg.
Dzień II: Śniadanie. Zwiedzanie Krakowa z przewodnikiem: Wzgórze Wawelskie, Katedra na Wawelu z dzwonem Zygmunta oraz krypty królewskie, Smok Wawelski, Droga Królewska, pałac biskupi z oknem papieskim, Rynek z Sukiennicami i kościołem Mariackim, Brama Floriańska ,Barbakan. Czas wolny i wyjazd w drogę powrotną.

Pensjonat/hotel **

WYŻYWIENIE:

Śniadanie, obiadokolacja. Pierwszym posiłkiem jest obiadokolacja w dniu przyjazdu do obiektu noclegowego, ostatnim śniadanie w dniu wyjazdu.

Transport:
Autokar wyposażony w barek, toaletę, DVD, klimatyzację.

 

 

 

Cena: 320 zł/os przy 40 osobach płacącychPLNCena zawiara: przejazd autokarem wyposażonym w barek, toaletę, DVD, klimatyzację, 1 nocleg, wyżywienie: 1 śniadanie, 1 obiadokolacja, opiekę pilota, obsługę przewodnicką w Krakowie i w Wieliczce ubezpieczenie ,podatek VAT,bilety wstępów do zwiedzanych obiektów (Wawel, Kościół Mariacki, Wieliczka).