EuroWeek z Wroturem

EUROWEEK to program, który został zapoczątkowany na Ziemi Kłodzkiej już w 1994 roku przez grupę studentów zainteresowanych integracją europejską, demokracją, działaniami społeczno-kulturowymi i rozwojem społeczności lokalnych. Program EuroWeek jest międzynarodowym programem, który ma na celu rozwój zdolności intelektualnych, przywództwa, kreatywności, komunikacji oraz umiejętności interpersonalnych u naszych uczestników poprzez stosowanie różnorodnych technik, podejście formalne, nieformalne i ponad kulturowe, co pomoże przygotować naszych uczestników do integracji i zrozumienia obecnego świata. Językiem do komunikacji jest głównie język angielski.

Dzień I; Wyjazd ok 5:00. Przejazd do Wrocławia . Zwiedzanie Afrykanarium I Zoo . Przejazd Do ośrodka w Międzygórzu. Zakwaterowanie obiadokolacja nocleg.

Dzień II: Śniadanie. Zajęcia w ośrodku. Obiadokolacja , nocleg.

Dzień III: Śniadanie. Zajęcia w ośrodku. Obiadokolacja , nocleg.

Dzień IV: Śniadanie. Wycieczka do PRAGI zwiedzanie z przewodnikiem: Odprawa warty na Hradczanach, Zamek Królewski – z zewnątrz, Katedra św. Wita, ogrody zamkowe, przejście Małą Straną na Stare Miasto, Most Karola, przejście Droga Królewską na Rynek Starego Miasta, pomnik Husa, Plac Wacława – miejsce ważne dla Prażan i historii Czech. Powrót do ośrodka obiadokolacja i nocleg.

Dzień V: Śniadanie wyjazd do Złotego Stoku. Zwiedzanie Kopalni Złota.  Wyjazd w drogę powrotną . Powrót w godzinach wieczornych.

Cena: 800zł/os przy 40 oso-bach płacącychPLNCena zawiara: przejazd autokarem , koszty realizacji powyższego programu (ubezpieczenie, opiekę pilota.)bilety wstępu do zwiedzanych obiektów .