Dolomity – Sella Ronda – czyli słynna włoska karuzela

Od 20 lat organizujemy zarówno grupowe, jak i indywidualne wyjazdy narciarskie. Jeśli chcesz aktywnie odpocząć zimą, wybierz WROTUR!

Ośrodki noclegowe to miejsca wybrane przez miłośników nart, którzy od wielu lat, niezmiennie wybierają Nas na swój wypoczynek i urlop!

Nasze biuro to najwyższa jakość w najniższej cenie!

Sella Ronda to największy masyw w Dolomitach, a także największą pętlą (zwaną również karuzelą) narciarską Europy. Zapewniamy najlepsze tereny do szusowania. Prawie 40 km tras i pętli położonych wysoko w górach, a wszystkie trasy w Dolomitach – ponad 1000 km! Trasy są idealne zarówno dla początkujących jak i dla zaawansowanych! A co najważniejsze – z piękną scenerią. Do ośrodka zjeżdżamy na nartach! 

Zakwaterownie w Residence Campolongo*** – który jest położony w idealnym miejscu, aby w pełni doświadczyć Dolomity, aby podziwiać ich piękno, aby odkryć ich nieskończoną różnorodność i niepowtarzalny urok. Na przełęczy Campolongo ewidentnie poczujesz się jak w górach! Podczas gdy Residence Campolongo stanie się Twoim idealnym „schronieniem”, pełnym ciepła i komfortu.Wyjazd: 01.02.2019

Powrot: 10.02.2019