CHORWACJA

TERMIN POTWIERDZONY
Chorwacja – rozpościera się od końca wschodnich krańców Alp, aż po wybrzeże Morza Adriatyckiego, tworząc bajeczny krajobraz olbrzymich gór, tajemniczych wysp, ukrytych zatok z ciepłym czystym morzem i zabytkowymi pięknymi miasteczkami. Niepowtarzalny klimat sprawia iż jest to idealne miejsce do wypoczynku i czyni z Chorwacji jeden z najpiękniejszych turystycznie krajów Europy.

Dzień 1 :
Wyjazd z Polski w godzinach popołudniowych. Przejazd nocny do Chorwacji.
Dzień 2:
Przyjazd do Chorwacji – zwiedzanie – Parku Narodowego Krka – Park tworzą liczne wodospady, kaskady i jeziora, spacer po parku, kąpiel pod wodospadem w krystalicznie czystej wodzie. Przejazd do ośrodka zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.
Dzień 3:
 Śniadanie, wycieczka do Zadaru, spacer po wyjątkowym mieście, o którym mawia się, że „pozdrawia słońce i gra falami morskimi na organach”, nazywanego Chorwackim Rzymem: Brama Lądowa i Brama Morska, Wieża Bablja Kula, Plac Pięciu Studni, rzymskie forum, kościoły: św. Symeona i św. Donata, Katedra św. Anastazji. Powrót do ośrodka plażowanie i wypoczynek. Obiadokolacja. Nocleg.
Dzień 4:
Śniadanie, wycieczka do Trogir – wspaniale zachowana średniowieczna starówka, katedra św. Wawrzyńca i ratusz. Powrót do ośrodka plażowanie i wypoczynek, obiadokolacja, nocleg.
Dzień 5
Śniadanie ,zwiedzanie Sibieńika: katedra św. Jakuba – UNESCO, plac republiki, Pałac Książęcy i Biskupi, twierdza św. Michała, wyjazd w drogę powrotną. Obiad na terenie Węgier. Dalsza jazda do Polski. Zakończenie wycieczki w późnych godzinach nocnych.

ZAKWATEROWANIE :
Solaris Camping Beach Resort**** jest częścią ogromnego wakacyjnego kurortu z hotelami, basenami, restauracjami, etniczną wioską dalmacką oraz… z piratami.
Hotel Amadria Park Jakov ****położony jest w otoczeniu śródziemnomorskiej roślinności i lasów sosnowych w Szybeniku, zaledwie 50 metrów od plaży. Obiekt zapewnia nowoczesne udogodnienia. Wszystkie pokoje są klimatyzowane i wyposażone w telewizor z dostępem do kanałów satelitarnych oraz minibar. W każdym pokoju mieści się łazienka z prysznicem. Na plaży dostępne są różne udogodnienia. Hotel zapewnia też zaplecze sportowe i rozrywki .Do dyspozycji Gości są komfortowe wnętrza oraz restauracja z doskonałymi winami i wyśmienitymi potrawami Hotel położony jest 6 km na południe od zabytkowej części miasta Szybenik słynącej z pięknej katedry św. Jakuba. Najbliższe lotnisko położone jest w Splicie, 51 km od hotelu Amadria Park Jakov
WYŻYWIENIE:
Wyżywienie w restauracji**** Hotel Amadria Park Jakov HB śniadania i obiadokolacje w formie bufetu, napoje do obiadokolacji płatne dodatkowo, 3 śniadania, 3 obiadokolacje, 1 obiad w drodze powrotnej na Węgrzech.
TRANSPORT:
Autokar wyposażony w barek, toaletę, DVD, klimatyzację.                                                            

 

Cena: 1580 zł/osPLN

Wyjazd: 30.05.2018

Powrot: 03.06.2018Cena zawiara: Zakwaterowanie Hotel Amadria Park Jakov **** 3 noclegi; Przejazd autokarem (klimatyzacja, wc, barek, wideo); 3 śniadania kontynentalne i 3 obiadokolacje; Ubezpieczenie NNW i KL; Podatek VAT; Opiekę pilota, Bilety wstępu .

Cena nie zawiera: Pobytu w spa 15 €/ os za dzień