KRAKÓW – BOCHNIA. WOLNY TERMIN 29-30.06.2019 !

DZIEŃ 1:
Wyjazd ok. 6.00 rano. Przejazd do BOCHNI. Kopalni Soli Bochnia to najstarsza na ziemiach polskich kopalnia, w której rozpoczęto wydobycie soli kamiennej. Jej początki sięgają 1248 r. Po blisko ośmiu wiekach eksploatacji przypomina niezwykłe podziemne miasto, zachwycając niepowtarzalnymi wyrobiskami, kaplicami wykutymi w solnych skałach oraz oryginalnymi rzeźbami i urządzeniami wykorzystywanymi przed wiekami.

Zakwaterowanie w obiekcie noclegowym, obiadokolacja, nocleg.

DZIEŃ 2:
Śniadanie. Zwiedzanie KRAKOWA z przewodnikiem: Wzgórze Wawelskie, Katedra na Wawelu z dzwonem Zygmunta oraz krypty królewskie,Smok Wawelski, Droga Królewska, pałac biskupi z oknem papieskim, Rynek z Sukiennicami i kościołem Mariackim, Brama Floriańska, Barbakan.
Obiad. W godzinach popołudniowych wyjazd w drogę powrotną.

CENA:  310 zł/os przy min. 40 os. płacących.
TERMIN: 29-30.06.2019

CENA ZAWIERA: Przejazd autokarem (klimatyzacja, barek, wc); zakwaterowanie i nocleg wg program; opiekę pilota; obsługę przewodnicką w Krakowie i w Bochni; ubezpieczenie NNW i KL; podatek VAT; bilety wstępów do zwiedzanych obiektów (Wawel, Kościół Mariacki, Bochnia).

* Możliwość poszerzenia programu, z wcześniejszą rezerwacją, o wizytę w krakowskim Ogrodzie Doświadczeń – nauka fizyki poprzez doświadczenia –
koszt 10 zł/os.

*Kolejność zwiedzania może ulec zmianie, jest to uzależnione od wolnych terminów zwiedzania.

TRANSPORT:
Autokar wyposażony w barek, toaletę, DVD, klimatyzację.